Občas se nedaří

Recepty zde přidáváme celkem s pravidelností, ale občas se prostě nedaří. Tentokrát se nezadařilo kvůli technickým problémům. V našem případe zničený flash disk, kde jsem měli spoustu fotek a i fotky s novými recepty. Flashku jsem opravoval asi půl dne a prostě se nezadařilo. Takže celkem asi tři recepty musíme udělat znova. Ale takový je život a občas se daří a občas ne. Každopádně děláme na dalších receptech, které už máme skoro hotové a doufám, že náhradní disk už pojede bez problémů. Čeká vás jedna omáčka a také pečení chleba, takže se máte na co těšit.

Pokud máte nějaké náměty na to, co bychom mohli udělat, tak klidně napište na Facebook. Jinak občas tu budu psát nějaké novinky (na webu a hodím to pak na FB), jak z toho co se právě připravuje, tak i  informace o dalších zajímavých stránkách a nápadech.

Dále jsem založil účet na Instagramu. Takže pokud chcete, můžete se na něj mrknou a nejlépe nás i začít sledovat. Zatím to plníme staršími fotkami receptů, ale až nám dojdou, začneme dávat nové současně s uploadem příspěvků na FB.

 

 

lepsiadmin

Přidejte komentář

Site is using a trial version of the theme. Please enter your purchase code in theme settings to activate it or purchase this wordpress theme here